امروزه انتقال صدا با استفاده از بستر شبکه به یکی از محبوب ترین پروتکل ها در تمام دنیا تبدیل شده و با توجه به مزایا و قابلیت های فراوان با قدرت تمام در حال جایگزینی با سیستم های تلفن قدیمی است. این تکنولوژی که به نام IP Telephony نیز شناخته می شود این امکان را فراهم می آورد تا به جای استفاده از زیر ساخت های سنتی تلفن به راحتی بتوانید کلیه تماس های صوتی، فکس، SMS و حتی تماس های تصویری خود را بر روی بستر شبکه و اینترنت بر قرار نمایید و با ایجاد ارتباط بین دفاتر مختلف خود در سراسر دنیا، هزینه های تماس خود را به شکل چشم گیری کاهش دهید.

شرکت پارس تدوین در راستای ارائه خدمات ارتباط تلفنی بر بستر شبکه و اینترنت (VoIP)خدمات متنوعی را در خصوص راه اندازی این سیستم و تامین قطعات سخت افزاری و نرم افزار مورد نیاز ارائه می نماید . نرم افزار های زیر بخشی از راهکارهای ارائه شده برای راه اندازی سیستم IP Telephony است که توسط شرکت پارس تدوین اجرا می شود.


3CX1
Asterisk
Issabel
Elastix
Skype

در VoIP محدودیت های سیستم های تلفن قدیمی وجود ندارد و شما می توانید به راحتی و با نصب یک نرم افزار بر روی تلفن همراه خودو در هر نقطه ای که به اینترنت دسترسی داشته باشید به تمامی تماسهایی که با شماره داخلی شما در سازمان بر قرار می شود به راحتی پاسخ دهید و حتی از شماره سازمانی خود برای برقراری تماس و پیگیری امور کاری بهره بگیرید. از جمله مزایای VoIP می توان به موارد زیر اشاره نمود:

میدان ونک، خیابان گاندی جنوبی، بین خیابان ۲۳ و ۲۵، پلاک ۸۷، طبقه اول، واحد سوم

تلفن: 02141764000